Axiálne ventilátory ozdobné -dekoratívne

Axiálne ventilátory ozdobné -dekoratívne
Kúpelňové ventilátory a domové ventilátory dekoratívne

Axiálne ventilátory ozdobné -dekoratívne V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Ventilátory axiálne dekoratívne typ LD
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie a funkcie ventilátorov Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom . Po vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač /timer/ sa nastavuje otáčaním potenciometra v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie. Označenie TH Ventilátor je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti .Čidlo vlhkosti je nastaviteľné v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení na časovači /timer/ Otáčaním ovládacieho gombíka jednotlivých potenciometrov pre / časovač T a H pre snímač vlhkosti/ v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre zníženie nastavenej hodnoty. . Označenie TP Ventilátor je vybavený časovačom a pohybovým senzorom. Ventilátor sa aktivuje v prípade detekcie pohybujúceho sa vo vzdialenosti od 1 m do 4 m s detekčným uhlom 100 ° . Po opustení priestoru detekovaného pohybovým senzorom vypnutý ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača / timer/ .Časovač /timer/ sa nastavuje otáčaním potenciometra v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie. Označenie L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2 roky od dátumu predaja,a 5 rokov na ventilátory s guličkovým ložiskom.
 • Ventilátory axiálne dekoratívne typ LD Fresh time
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie a funkcie ventilátorov do potrubiaOznačenie T Ventilátor je vybavený časovačom . Po vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač /timer/ sa nastavuje otáčaním potenciometra v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie. Označenie TH Ventilátor je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti .Čidlo vlhkosti je nastaviteľné v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení na časovači /timer/ Otáčaním ovládacieho gombíka jednotlivých potenciometrov pre / časovač T a H pre snímač vlhkosti/ v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre zníženie nastavenej hodnoty. . Označenie TP Ventilátor je vybavený časovačom a pohybovým senzorom. Ventilátor sa aktivuje v prípade detekcie pohybujúceho sa vo vzdialenosti od 1 m do 4 m s detekčným uhlom 100 ° . Po opustení priestoru detekovaného pohybovým senzorom vypnutý ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača / timer/ .Časovač /timer/ sa nastavuje otáčaním potenciometra v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie. Označenie L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2 roky od dátumu predaja,a 5 rokov na ventilátory s guličkovým ložiskom.
 • Ventilátory axiálne dekoratívne typ X a X alu
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu. Dizajn obežného kolesa ventilátora zaručuje vysokú účinnosť a dlhú životnosť. Dekoratívne výmenné farebné kryty: svetlo modrá, svetlo zelená, žltá a ružová. Krytie IP 24. Vhodný pre montáž na strop. Motor Spoľahlivý a low-W elektrický motor. Je navrhnutý na nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu. Vybavený ochranou proti prehriatiu.
 • Vetilátory axiálne dekoratívne typ X star
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. 2 W LED žiarovka je integrovaná do plášťa dúchadla.Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu. Dizajn obežného kolesa ventilátora zaručuje vysokú účinnosť a dlhú životnosť. Dekoratívne výmenné farebné kryty: svetlo modrá, svetlo zelená, žltá a ružová. Krytie IP 24. Motor Spoľahlivý a low-W elektrický motor. Je navrhnutý na nepretržitú prevád Vhodný pre montáž na strop.
 • Dekoratívne ventilátory typová rada Vitro
  plikáciaStále alebo pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných inžinierskych sietí. Montáž do vetracej šachty alebo potrubia. Určená pre nízke až stredné prúdenie vzduchu na krátke vzdialenosti pri nízkom odpore vzduchu. Kompatibilný os 100 mm vzduchovodom.DesignĆelný panel so skla v rôznymi okrasnými modifikáciami Moderný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu. Intelektuálne obežného kolesa robí ventilátor vyznačujúcou sa vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou .
 • Dekoratívne ventilátory LD AUTO s automatickou žaluziou
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu AplikácieStále alebo pravidelné odvetrávanie kúpeľne, sprchy, kuchyne a.t.ď. Montáž do vetracej šachty alebo pripojenie do potrubia. Určené na nízky až stredný pohyb prúdenia vzduchu na krátke vzdialenosti pri nízkom odpore vzduchu. Kompatibilný s 100, vzduchovodom. DesignModerný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa, obežné koleso a predný panel sú vyrobené z vysoko kvalitného UV-odolného plastu ABS. Rôzne dekoračné hliníkovej dosky. Termoelektrický pohon zabezpečuje plynulé otváranie a zatváranie automatických žalúzií mriežkou, ktorá bráni prudeniu vzduchu späť do miestnosti. Konštrukcia obežného kolesa ventilátora zvyšuje účinnosť a predlžuje životnosť motora. Krytie IP 24.MotorSpoľahlivý motor s nízkou spotrebou energie Navrhnuté pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu. Je vybavený ochranou proti prehriatiu.
 • Dekoratívne ventilátory typová rada LD Light
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Stále alebo pravidelné odvetrávanie kúpeľne, sprchy, kuchyne a.t.ď. Montáž do vetracej šachty alebo pripojenie do potrubia. Určené na nízky až stredný pohyb prúdenia vzduchu na krátke vzdialenosti pri nízkom odpore vzduchu. Kompatibilný s 100, vzduchovodom. Vhodný pre montáž na strop. DesignModerný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa, obežné koleso a predný panel sú vyrobené z vysoko kvalitného UV-odolného plastu ABS.Čelný panel hrana je vyrobená z priehľadného plexiskla s LED osvetlením rôznych farbách (červená ,modrá, zelená). Konštrukcia obežného kolesa ventilátora zvyšuje účinnosť a predlžuje životnosť motora. Krytie IP 34.MotorSpoľahlivý motor s nízkou spotrebou energie Navrhnuté pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu. Je vybavený ochranou proti prehriatiu.
 • Dekoratívne ventilátory typová rada DOMINO
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu Použitie:Stále alebo pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných inžinierskych sietí. Montáž do vetracej šachty alebo potrubia. Určená pre nízke až stredné prúdenie vzduchu na krátke vzdialenosti pri nízkom odpore vzduchu. Kompatibilný zo 100 mm vzduchovodom. Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu. Čelný panel je vyrobený z bieleho, čierneho alebo červeného organického skla v rôznych kombináciách. Obežné koleso ventilátora sa vyznačuje vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou . Krytie IP 34. Motor Spoľahlivý motor s nízkou spotrebou energie. Navrhnuté pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu. Je vybavený ochranou proti prehriatiu.
 • Dekoratívne ventilátory typ MODERN AUTO
  AplikáciaStále alebo pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných inžinierskych sietí. Montáž do vetracej šachty alebo potrubia. Určená pre nízke až stredné prúdenie vzduchu na krátke vzdialenosti pri nízkom odpore vzduchu. Kompatibilný zo 100 mm vzduchovodom.DesignModerný dizajn a estetický vzhľad. Obal a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného ABS plastu, odolné voči UV žiareniu. Predný panel je vyrobený z bieleho alebo čierneho organického skla. Motor ventilátora je špeciálne navrhnutý pre tichú prevádzku. Konštrukcia obežného kolesa zvyšuje účinnosť ventilátora a predlžuje životnosť motora. Krytie IP 24. Vybavená automatickou žaluziouMotorSpoľahlivý motor s nízkou spotrebou energie Navrhnuté pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu. Vybavený ochranou proti prehriatiu.OvládanieManual:Ventilátor je ovládaný spínačom osvetlenia miestnosti (nie je súčasťou dodávky sady).. Regulácia otáčok s regulátorom otáčok tyristorové, pozri Elektrické príslušenstvo. Niekoľko fanúšikov môže byť pripojený k jednému regulátoru.Automatika Montážne prvkyVentilátor sa montuje priamo do vetracej šachty. Upevnenie pomocou skrutiek. Vhodné pre montáž na strop. Transformátor (TRF 220/12-25) umožňuje pripojenie ventilátora s nízkym napätím 12 V / 50 Hz až 220 V / 50 Hz elektrickej siete. K dispozícii v samostatnej objednávke.1 Ventilátor off - žalúzie rolety ZATVORENÉ 2 Ventilátor on - žalúzie rolety otvorené
 • Dekoratívne ventilátory typová rada T-MODERN
  AplikáciaStále alebo pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných inžinierskych sietí. Montáž do vetracej šachty alebo potrubia. Určená pre nízke až stredné prúdenie vzduchu na krátke vzdialenosti pri nízkom odpore vzduchu. Kompatibilný zo 100 mm vzduchovodom. Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu. Predný panel z organického skla. Krytie IP 34.