Axiálne priemyselné ventilátory nástenné

Zľavnené produkty

Axiálne priemyselné ventilátory nástenné
Priemyselné axiálne ventilátory. Použitie priemyselných ventilátorov: Priemyselné axiálne ventilátory sú určené pre ventilačné systémy do rôznych priestorov, kde je požadovaná vysoká sacia kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. Priemyselné axiálne ventilátory môžu byť použité pre priame odsávanie vzduchu. Ventilátory môžu byť namo...
Priemyselné axiálne ventilátory. Použitie priemyselných ventilátorov: Priemyselné axiálne ventilátory sú určené pre ventilačné systémy do rôznych priestorov, kde je požadovaná vysoká sacia kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. Priemyselné axiálne ventilátory môžu byť použité pre priame odsávanie vzduchu. Ventilátory môžu byť namontované na vonkajších stenách. Skelet ventilátora je vyrobený z pozink.plechu natreté polymérovou vrstvou.. Svorkovnica je vybavená káblom pre vzdialené pripojenie. MotorJednofázový asynchrónny motor je vybavený tepelnou ochrana proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako s guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Krytie motora je IP 24.
Viac

Axiálne priemyselné ventilátory nástenné V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Axiálne priemyselné ventilátory OV 1
  Axiálne priemyselné ventilátory typ OV 1 Priemyselné ventilátory axiálne typ OV 1 sú určené pre ventilačné systémy do rôznych priestorov, kde je požadovaná vysoká sacia kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. Priemyselné ventilátory axiálne typ OV 1 môžu byť použité pre priame odsávanie vzduchu. OV1 ventilátory môžu byť namontované na vonkajších stenách. Skelet priemyselného ventilátora axiálneho typ OV 1 je vyrobený z pozink.plechu natreté polymérovou vrstvou.. Svorkovnica je vybavená káblom pre vzdialené pripojenie. Motor Jednofázový asynchrónny motor je vybavený tepelnou ochrana proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako s guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Krytie motora je IP 24.
 • Priemyselné ventilátory axiálne typ OV 2 a 4
  Priemyselné ventilátory axiálne typ OV 2 a 4 Priemyselné ventilátory axiálne typ OV 2 a 4 sú určené pre rôzne priestory, kde je požadovaná vysoká kapacita výmeny vzduchu pri relatívne nízkej systémovej rezistencií. Priemyselné ventilátory axiálne typ OV 2 a 4môžu byť použité k priamemu odsávanie alebo tlakovaniu v systémoch na odvod dymu. Ventilátory sú vhodné pre vonkajšiu montáž na stenu. Skriňa ventilátora a obežné koleso sú vyrobené z ocele potiahnuté polymérnou vrstvou. . Motor Asynchrónny motor s vonkajším rotorom a vstavanou ochranou proti prehriatiu v závislosti od modelu.
 • Axiálne priemyselné ventilátory typ OVK1
  Axiálne priemyselné ventilátory typ OVK1 Priemyselné ventilátory axiálne typ OVK1 sú určené pre rôzne priestory, kde je požadovaná vysoká kapacita výmeny vzduchu pri relatívne nízkej systémovej rezistencií.Priemyselné ventilátory axiálne typ OVK1 môžu byť použité k priamemu odsávanie alebo tlakovaniu v systémoch na odvod dymu. Ventilátory sú vhodné pre vonkajšiu montáž na stenu. Design Skriňa ventilátora a obežné koleso sú vyrobené z ocele potiahnuté polymérnou vrstvou. . Motor Asynchrónny motor s vonkajším rotorom a vstavanou ochranou proti prehriatiu v závislosti od modelu. Guličkové ložiská v motore majú dlhú životnosť určenú pre najmenej 40 000 hodín. Motor má krytie IP 44.
 • Priemyselné ventilátory axiálne typ OVK2 a4
  Priemyselné ventilátory axiálne typ OVK2 a4 Priemyselné ventilátory axiálne typ OVK2 a4 sú určené pre rôzne priestory, kde je požadovaná vysoká kapacita výmeny vzduchu pri relatívne nízkej systémovej rezistencií. Priemyselné ventilátory axiálne typ OVK2 a4 môžu byť použité k priamemu odsávanie alebo tlakovaniu v systémoch na odvod dymu. Ventilátory sú vhodné pre vonkajšiu montáž na stenu. Design Skriňa ventilátora a obežné koleso sú vyrobené z ocele potiahnuté polymérnou vrstvou. . Motor Asynchrónny motor s vonkajším rotorom a vstavanou ochranou proti prehriatiu v závislosti od modelu. Guličkové ložiská v motore majú dlhú životnosť určenú pre najmenej 40 000 hodín. Motor má krytie IP 44.
 • Priemyselné ventilátory axiálne typ VKF
  Priemyselné ventilátory axiálne: Priemyselné ventilátory axiálne typ VKFsú určené pre rôzne priestory, kde je požadovaná vysoká kapacita výmeny vzduchu pri relatívne nízkej systémovej rezistencií. Priemyselné ventilátory axiálne typ VKF môžu byť použité k priamemu odsávanie alebo tlakovaniu v systémoch na odvod dymu. Priemyselné ventilátory axiálne typ VKF sú vhodné pre vonkajšiu montáž na stenu. Design Skriňa ventilátora a obežné koleso sú vyrobené z ocele potiahnuté polymérnou vrstvou. .VKF ventilátor sa inštaluje do potrubia pomocou pripojovacích prírub. Ventilátor je napájaný pomocou externej svorkovnice. Motor Asynchrónny motor s vonkajším rotorom a vstavanou ochranou proti prehriatiu v závislosti od modelu. Guličkové ložiská v motore majú dlhú životnosť určenú pre najmenej 40 000 hodín. Motor má krytie IP 44..
 • Priemyselné ventilátory axiálne typ VKOM
  Priemyselné ventilátory axiálne , typ VKOM Priemyselné ventilátory axiálne , typ VKOM sú určené pre ventilačné systémy na rôzne priestory, kde je požadovaná vysoká vzdušná kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. DesignPriemyselné ventilátory axiálne typ VKOM sú vyrobené z ocele s polymérovou vrstvoue a obežné koleso je vyrobené z hliníka. Svorkovnica je vybavená káblom pre vzdialené pripojenie. Motor Jednofázový asynchrónny motor s je vybavený tepelnou ochrana proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako s guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Krytie IP 44.