Priemyselné ventilátory

Zľavnené produkty

 • SR 250/900
  SR 250/900

  Tlmič hluku sa používa na tlmenie...

  70,40 € -5% 74,10 €
Priemyselné ventilátory
Priemyselné ventilátory ,potrubné ventilátory priemyselné,axiálne priemyselné ventilátory ,radiálne priemyselné ventilátory sa vyznačujú širokými možnosťami použitia a vysokou výkonnosťou. Priemyselné ventilátory axiálne a radiálne sú špeciálne navrhnuté pre prívodné a výfukové vetranie priestorov vyžadujúcich vysoký tlak, silný prúd vzduchu a n...
Priemyselné ventilátory ,potrubné ventilátory priemyselné,axiálne priemyselné ventilátory ,radiálne priemyselné ventilátory sa vyznačujú širokými možnosťami použitia a vysokou výkonnosťou. Priemyselné ventilátory axiálne a radiálne sú špeciálne navrhnuté pre prívodné a výfukové vetranie priestorov vyžadujúcich vysoký tlak, silný prúd vzduchu a nízku hlučnosť. Priemyselné ventilátory axiálne sú kompatibilné s potrubím od Ø 100 do 315 mm. Výfukové ventilačné systémy vybavené sú najlepším riešením pre vetranie kúpeľní a kuchýň a ďalších vlhkých priestorov aj pre vetranie bytov, chát, obchodov, kaviarní, apod Design Priemyselné ventilátory sú vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov: Údržba ventilátora je rýchla a ľahká. Údržba nevyžaduje celkovú demontáž. Stačí vytiahnuť centrálny blok z krytu a vykonať požadované opravy. Tvar obežného kolesa priemyselného ventilátora je špeciálne profilované.
Viac

Priemyselné ventilátory V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Priemyselné ventilátory potrubné axiálne
  Priemyselné ventilátory, potrubné axiálne. Priemyselné ventilátory, potrubné, axiálne typová rada TT a TT PRO sa vyznačujú širokými možnosťami použitia a vysokou výkonnosťou. Priemyselné ventilátory, axiálne a radiálne sú špeciálne navrhnuté pre prívodné a výfukové vetranie priestorov vyžadujúcich vysoký tlak, silný prúd vzduchu a nízku hlučnosť.Priemyselné ventilátory ,axiálne sú kompatibilné s potrubím od Ø 100 do 315 mm. Výfukové ventilačné systémy vybavené ventilátoramy TT sú najlepším riešením pre vetranie kúpeľní a kuchýň a ďalších vlhkých priestorov aj pre vetranie bytov, chát, obchodov, kaviarní, apod DesignPriemyselné ventilátory sú vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov: ABS plast Vents TT série alebo nehorľavého polypropylénu Vents TT série PRO.Odnímateľný a motor so svorkovnicou je pripevnený ku skrini pomocou špeciálnych svoriek so západkou.Údržba ventilátora je rýchla a ľahká. Údržba nevyžaduje celkovú demontáž. Stačí vytiahnuť centrálny blok z krytu a vykonať požadované opravy. Všetky modely môžu byť vybavené regulovaným časovačom s nastavením 2-30 min. TT PRE konštrukčné vlastnosti:Tvar obežného kolesa priemyselného ventilátora je špeciálne profilované preto zvyšujú prúdenie vzduchu a poskytujú vyšší tlak a kapacitu v porovnaní so štandardnými axiálnymi ventilátormy.MotorModely série TT sú vybavené jednofázovým dvojrýchlostným motorom. Niektoré typy sú k dispozícii s výkonnejším motorom (typ TTS).Modely TT série PRO sú vybavené jednofázové dvojrýchlostné motory s nízkou spotrebou energie.Motory majú tepelnú ochranu proti prehriatiu, aby sa zabránilo preťaženiu motora. Guličkové ložiská predĺžujú životnosť motora až na 40 000 hodín. Sú určená na non-stop prevádzku. Motor krytie IP X4 .. MontážVentilátory sú vhodné pre montáž v akomkoľvek uhle a bode systému. Niekoľko ventilátorov môže byť inštalovaných vo vnútri jedného systému.Môžu byť inštalované: paralelne: montáž k zvýšeniu prietoku vzduchu; a v sérii k zvýšeniu prevádzkového tlaku;Puzdro ventilátora je opatrené plochou montážnou doskou pre upevnenie ventilátora na stenu. Montážne krabice môžu byť inštalované v ľubovoľnej polohe, aby sa uľahčila montáž a zapojenie.
 • Priemyselné ventilátory radiálne potrubné
  Priemyselné ventilátory radiálne typ VK. Priemyselné ventilátory radiálne VK sa používajú pre systémy sania i výfuku a vetranie komerčných, kancelárskych a iných priestorov.Priemyselné ventilátory sú určené k Ø 100, 125, 150, 200, 250 a 315 mm okrúhlym potrubiam. Modely označené VK ... Q sú dodávané s tichými motormi s nízkou hlučnosťou .Vzhľadom k odolnému plastového krytu, tieto modely sú perfektným riešením pre inštaláciu do vetracích systémov ako sú kúpeľne, kuchyne atď Kryt:Kryt priemyselného radiálneho ventilátora je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu ABS. Ventilátory sú vybavené vodotesnými svorkovnicami.Modely označené VK .. R sú dodávané s napájacím káblom a zástrčkou.
 • Priemyselné ventilátory odhlučnené
  Priemyselné ventilátory odhlučnené tiché Priemyselné ventilátory odhlučnené tiché sú vyrobené z Aluzinkového plechu. Tepelne a zvukovo izolačná vrstva je vyrobená z penového polystyrénu.Obežné koleso je vyrobené z pozinkovanej ocele a dopredu zahnutými lopatkami ,je poháňany asynchrónnym motorom s vonkajším rotorom. Motor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Pre presnú funkčnosť a bezpečnú prevádzku je každé obežné koleso je dynamicky vyvážené.
 • Axiálne priemyselné ventilátory nástenné
  Priemyselné axiálne ventilátory. Použitie priemyselných ventilátorov: Priemyselné axiálne ventilátory sú určené pre ventilačné systémy do rôznych priestorov, kde je požadovaná vysoká sacia kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. Priemyselné axiálne ventilátory môžu byť použité pre priame odsávanie vzduchu. Ventilátory môžu byť namontované na vonkajších stenách. Skelet ventilátora je vyrobený z pozink.plechu natreté polymérovou vrstvou.. Svorkovnica je vybavená káblom pre vzdialené pripojenie. MotorJednofázový asynchrónny motor je vybavený tepelnou ochrana proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako s guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Krytie motora je IP 24.
 • Priemyselné ventilátory k obdĺžnikovým potrubiam
  Priemyselné ventilátory radiálne k obdĺžnikovým potrubiam. Priemyselné ventilátory radiálne sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Obežné koleso priemyselného ventilátora je vyrobená z pozinkovaného plechu s dopredu zahnutými lopatkami je poháňaný asynchrónnym motorom. Takáto úprava zaisťuje vysokú kapacitu prietoku vzduchu a pomerne výrazný tlak. Motor je vybavený gulôčkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Pre presnú funkciu a bezpečnú prevádzku, je každé obežné koleso dynamicky vyvážené.
 • Radiálne ventilátory priemyselné
  Radiálne ventilátory. Radiálne ventilátory sú určené pre odťahovú ventiláciu rôznych priestorov. Ventilátor je vhodný pre vonkajšiu montáž. Kryt ventilátora je vyrobený z ocele lakovaná práškovou farbou. Obežné koleso s dopredu zahnutými lopatkami z pozinkovaného plechu je poháňaný 2,4,6 pólovým asynchrónnym motorom . Motory sú vybavené tepelnoizolačnou ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako s guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Každá turbína je dynamicky vyvážená pri skladaní. Motor má krytie IP 44. .
 • Strešné ventilátory
  Strešné ventilátory Použitie . Vhodný pre montáž na všetky typy striech, rovnako ako pripojenie do Ø150- 315 okrúhleho vzduchovodu.Design Skelet ventilátora je vyrobený z ocele postriekaný polymérnym povlakom. Obežné koleso typ VOK1je z hliníka.Motor Odstredivé obežné koleso s dozadu zahnutými lopatkami je poháňaný pomocou jednofázového motora s vonkajším rotorom. Motory sú vybavené tepelnou ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako guličkovými ložiskami pre dlhú dobu životnosti. Pre presnú , bezpečnú prevádzku a nízku hlučnosť ventilátora, je každá turbína dynamicky vyvážená. Motor má krytie IP 44.Regulácia otáčok Regulácia otáčok sa vykonáva pomocou tyristorového regulátora. Niekoľko ventilátorou môže byť pripojené na jeden regulátor v prípade, že celkový výkon a prevádzkové prúd neprekročí menovitú hodnotu regulátora.Montáž Ventilátor je namontovaný na streche priamo nad vetracie potrubie a je pevne upevnené na rovnom povrchu prostredníctvom spojovacie dosky. . Pri montáži VOK1 ventilátorov priamo na plochú strechu musí byť podporné navýšenie aby sa zabránilo vniku vody a snehu do otvoru vetracie šachty.
 • Priemyselné radiálne potrubné ventilátory puzdro oceľ
  Aplikácia Radiálne ventilátoryVKM,VKMZ,VKMS sa používajú na odvetranie priemyselných priestorov. Oceľové puzdro poskytuje spoľahlivú ochranu v prípade vonkajšej inštalácie. Pre priestory s vysokými požiadavkami na hladinu hluku odporúčame jednotky s nízkou hladinou hluku modifikácie (VKM ... Q).Design Ventilátor obal je vyrobený z ocele postriekaný polymérnym povlakom.Motor Obežné koleso s dozadu zahnutými lopatkami je poháňaný jednofázovým motorom s vonkajším rotorom a ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom.Niektoré štandardné veľkosti sú k dispozícii, aj s vysoko výkonnými motormi (VKMS). VKM ... E modely sú vybavené energeticky úspornými motormi s nízkou spotrebou energie. Motor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhú životnosť určené pre najmenej 40 000 hodín. Pre bezpečnú prevádzku a nízku hlučnosť, je každý turbína dynamicky vyvážená. Motor má index ochrany IP 44.Regulácia otáčok
 • Radiálne ventilátory do agresívneho prostredia typ KSK
  Priemyselné radiálne ventilátory sú určené pre vetranie do tukom znečistených systémov odvetrania,o odvetranie z vlhkého a horúceho vzduchu o teplote až 100 ° С v podmienkach vysokého odporu vzduchu v systéme Použitie:do kuchynských odsávacích ventilačných systémov; odvod vzduchu z dielní na zváranie Priemyselné pekárenské vetracie systémy.Popis prevedeniePlášť ventilátora je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu a je vnútorne izolovaná 50 mm vrstvou minerálnej vlny. Otočný blok obežného kolesa a motora poskytuje ľahký prístup na efektívne čistenie. Príruby sú opatrené gumovým tesnením. Ventilátor je inštalovaný do rámov s integrovanými antivibračnými konektormi.Elektrický motorVentilátor je vybavený spoľahlivým bez údržbovým jednofázovým motorom s rotorom z vysoko kvalitnej ocele a obežným kolesom s dopredu zahnutými lopatkami. Motor je vybavený integrovanými tepelnými kontakty s olova mimo pre pripojenie k externým ochranným zariadeniam. Obežné koleso je namontované na hriadeli motora a je vyvážené staticky a dynamicky. Motor má trieda vinutia Fa krytie IP54 proti vniknutiu vody
 • Priemyselné radiálne ventilátory VKP mini
  Priemyselné ventilátory radiálne Priemyselné ventilátory radiálne VKPminisú určené pre rôzne malé priestory s obmedzeným montážnym priestorom. Pre spojenie s Ø 80 a 100 mm kruhovým potrubím. Rôzne úpravy s počtom vstupov 1 až 6 umožňujú pomocou jedného ventilátora odvod vzduchu z niekoľkých miestností naraz naraz. Design Plášť ventilátora je vyrobený z ocele postriekané polymérovou vrstvou. Výška skriňe je len 94 mm pre VKP ... 80 modelu a 112 mm pre VKP ... 100 model, ktorý umožňuje montáž v obmedzenom priestore ventilátora. Odnímateľný kryt umožňuje voľný prístup k motoru a zaisťuje jednoduchú montáž a umožňuje ventilátoru údržbu bez demontáže.Motor Odstredivé obežné koleso s dozadu zahnutými lopatkami pre vysoký tlak je napájaný pomocou jednofázového trojrýchlostného motora s vonkajším rotorom. Špeciálne navrhnutý «SMART» turbíny konštrukcie (motor a obežné koleso) poskytuje stálu podporu prúdenia vzduchu v premise a paralelné riadenie otáčok motora v závislosti na odpore vzduchu v potrubí.Motor je vybavený ochranou proti prehriatiu, s automatickým reštartom a guličkovými ložiskami pre dlhú životnosť určených pre minimálne na 40 000 hodín. Pre presné rysy, bezpečnú prevádzku a nízku hlučnosť, každá turbína je dynamicky vyvážena pri montáži. Krytie motora IP 44.
 • Priemyselné ventilátory radiálne VCN určená na vonkajšiu montáž
  Priemyselné ventilátory radiálne VCN Priemyselné ventilátory radiálne VCN sú určené pre rôzne priestory odvodu vzduchu s teplotou do 55 ° С. . Priemyselné ventilátory sú s možnosťou vonkajšej montáže. Priemyselné ventilátory:Design Oceľová skriňa je postriekaná polymérovou vrstvou ktorá zaisťuje ochranu motora proti priamej vlhkosti /dažďa/ prípade vonkajšej montáže jednotky. Motor Odstredivé obežné koleso s dozadu zahnutými lopatkami je poháňaný jednofázovým motorom s vonkajším rotorom a ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom. Motor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhú životnosť určený pre najmenej 40 000 hodín. Pre presné rysy, bezpečnú prevádzku a nízku hlučnosť, každá turbína je dynamicky vyvážená pri montáži. Krytie motora IP 44.Montáž Ventilátor je určený pre vonkajšiu povrchovú montáž na stenu a pripojenie na kruhové potrubie príslušného priemeru. Ventilátor je napájaný pomocou externej terminály.