Elektrické ohrievače typ CAIROX CVA - MPI so zabudovaným Triakom

Elektrické ohrievače typ CVA - MPI so zabudovaným Triakom

Kruhový prierez elektrického vykurovacieho ohrievača s riadením 0-10V externého signálu, maximálna výstupná teplota 50 ° C. Požadovaná minimálna rýchlosť prúdu pri výhrevnosti je 1,5 m / s. Rozmer inštalácie je NA od 100 mm do NA až do 400 mm a rozsah výkonu je od 300 W do 12000 W. Napájanie: 230 alebo 400 V striedavého prúdu. K dispozícii aj s vstavaným tlakovým spínačom.
Oblasť použitia predohrev Zóna vykurovania Trvalá teplota prívodného vzduchu
Materiál
Kryt z pozinkovanej ocele s gumovými tesneniami na spojovacích plochách, aby sa zabezpečila vzduchotesnosť
Materiál ohrievača: nehrdzavejúca oceľ AISI 304

technické špecifikácie  Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu: prvá fáza sa prepne na 50 ° C (automatický reštart). Druhý stupeň sa zapne po 100 ° C (reštart s tlačidlom na dome).
  Kruhové vzduchové potrubie
Šablóna zadávacieho textu Kruhový prierez elektrickej vykurovacej kalorickej ocele. Vykurovací materiál je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu s automatickým reštartom a ručným resetom tlačidla. Gumené tesnenia na spojovacích plochách poskytujú vzduchotesnosť. 0-10V od externého signálu.
    Cairox typu CVA-MPI
Príklad objednávky
 CVA MPI,
TG-K330 = Snímač teploty kanálu
DTV 500 reguláor tlaku
Ohrieva%C4%8D.JPG

 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.