Klimatizácie

Klimatizácie-odvetranie.sk

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti výhodného predaja, odbornej montáže a profesionálneho servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. 

Máte záujem o kúpu aj montáž klimatizácie ? Nechajte si poradiť, zavolajte nášmu špecialistu na čísle 0904040498.


Nástenné klimatizačné jednotky predstavujú cenovo dostupné, jednoduché a moderné zariadenia pre vašu domácnosť. Nástenné klimatizácie majú hneď niekoľko výhod: majú nízke prevádzkové náklady, pomerne nízku hlučnosť ( hlavne oproti mobilným klimatizáciám ), kompaktné rozmery. Množstvo užitočných funkcií Vám spríjemnia každodenný život. Primárny sortiment zahŕňa výrobcov ako Toshiba, Mitsubishi, Daikin, Gree , AUX, Vivax, HiSense, KAISAI a Samsung.

Pri výbere sa nemusíte obávať, že by ste trafil vedľa, modely s vyššou kazivosťou, nižšou úsporou A+ alebo s komplikovaným ovládaním sme vyradili z ponuky, množstvo nehrá rolu, skôr kvalita. Ak by ste mali otázky, pred kúpou sa poradte s naším špecialistom 0904040498.Product added to wishlist
Product added to compare.

Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.