Ventilátory do kúpeľne VENTS typ Quiet Duo

Ventilátory do kúpeľne VENTS typ Quiet Duo

Ventilátory do kúpeľne VENTS typ Quiet Duo.Inovatívny výfukový ventilátor so štýlovým dizajnom.Ideálne na prerušované alebo nepretržité vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných úžitkových priestorov.Dvojrýchlostný do 170 m 3 / h.Trvalý režim nízkej rýchlosti zabezpečuje nepretržitú minimálnu výmenu vzduchu v miestnosti.Montáž do vetracích šácht alebo pripojenie na vzduchové kanály Ø 100 mm a 125 mm.DESIGN    Plášť a obežné koleso sú vyrobené z vysokokvalitného a odolného plastu odolného voči UV žiareniu.
Špeciálne navrhnutý aerodynamický profil obežného kolesa  poskytuje vysoký objem vzduchu v kombinácii s nízkou hlučnosťou.Kompaktný dizajn umožňuje inštaláciu na stenu a strop.Skrátený vývod pre montáž do vetracieho hriadeľa alebo priame pripojenie do vzduchového potrubia Ø 100 mm a 125 mm.Ventilátor je vybavený špeciálne navrhnutým spätným ventilom, ktorý zabraňuje spätnému toku a tepelným stratám počas pohotovostného režimu ventilátora.Výfukové hrdlo ventilátora obsahuje špeciálne navrhnuté vzduchové usmerňovače na zníženie turbulencie vzduchu, hladiny hluku a zvýšeného tlaku vzduchu.Vysoká odolnosť proti prepúšťaniu robí ventilátor ideálnym riešením pre ventiláciu v kúpeľni. Elektronické komponenty sú chránené pevnými krytmi.
MOTOR    Nízka spotreba energie od 4 W vďaka novému dvojstupňovému vysokovýkonnému motoru.Bezúdržbové ložiská obsahujú dostatok maziva na nepretržitú prevádzku 40 000 hodín.Motor na špeciálnych tlmičoch vibrácií pre tlmenie vibrácií a tichý chod.PREVÁDZKOVÉ REŽIMY VENTILÁTOROV S ÚPRAVAMI T, TH:
Ventilátor pracuje štandardne s nízkou rýchlosťou. Ventilátor sa prepne na vysokú rýchlosť, keď je spínač zapnutý alebo je aktivovaný snímač vlhkosti.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.