Ventilátory do kúpeľne Vents Quiet-Style

Ventilátory do kúpeľne Vents Quiet-Style-odvetranie.sk

Ventilátory do kúpeľne Vents Quiet-Style.Inovatívny odsávací ventilátor do kúpeľne so štýlovým dizajnom pre novú úroveň pohodlia v sprchách, kúpeľniach, kuchyniach a ďalších obytných priestoroch.Maximálna kapacita výmeny  vzduchu v kombinácii s nízkou hladinou hluku poskytuje ideálnu mikroklímu.Montáž do vetracej šachty alebo prípojky do Ø 100 mm.
DESIGN:Puzdro, obežné koleso a predné panely vyrobené z vysoko kvalitného a odolného plastu odolného voči UV žiareniu.Špeciálny aerodynamický profil obežného kolesa poskytuje vysoký výkon vzduchu a nízky hluk.Kompaktná konštrukcia umožňuje montáž na stenu a strop.Skrátený vývod pre montáž do vetracieho hriadeľa alebo pripojenie na vzduchové kanály Ø 100 mm.Ventilátor je vybavený špeciálne navrhnutým spätným ventilom, ktorý zabraňuje spätnému toku a tepelným stratám počas pohotovostného režimu ventilátora.Výfukové hrdlo ventilátora obsahuje špeciálne navrhnuté vzduchové usmerňovače na zníženie turbulencie vzduchu, zvýšenie tlaku vzduchu a zníženie hladiny hluku.Vysoká odolnosť proti prenikaniu zaručuje, že ventilátor je ideálnym riešením pre vetranie kúpeľne. Elektronické komponenty sú chránené pevnými krytmi.MOTOR:Nízka spotreba energie 7,5 W vďaka novému výkonnému motoru.Bezúdržbové ložiská obsahujú dostatok maziva na nepretržitú prevádzku 40 000 hodín.Motor na špeciálnych tlmičoch vibrácií pre tlmenie vibrácií a tichý chod.
Motor je vybavený ochranou proti prehriatiu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.