Rekuperácia-rekuperačné jednotky

Zľavnené produkty

Rekuperácia-rekuperačné jednotky

Rekuperátory,rekuperátory vzduchu,rekuperátory do jednej miestnosti,rekuperátory do bytov. Rekuperátor je jednoduché a efektívne energetické-úsporné riešenie vetrania bytov, chalúp, rodinných domov, dielní a obchodných priestorov. Rekuperátor je plne vybavenou-ventilačnou jednotkou, ktorá zabezpečuje čistenie vzduchu, prívodu čerstvého vzduchu d...

Rekuperátory,rekuperátory vzduchu,rekuperátory do jednej miestnosti,rekuperátory do bytov. Rekuperátor je jednoduché a efektívne energetické-úsporné riešenie vetrania bytov, chalúp, rodinných domov, dielní a obchodných priestorov. Rekuperátor je plne vybavenou-ventilačnou jednotkou, ktorá zabezpečuje čistenie vzduchu, prívodu čerstvého vzduchu do miestností. Odvádzaný teplý vzduch sa prenáša na papier rekuperátora a slúži na zahriatie privádzaného vzduchu z exteriéru. Vstavaný rekuperátor zabraňuje stratám tepla a šetrí náklady na energie pre ohrev privádzaného vzduchu v miestnostiach v zimnom období.

Viac

Rekuperácia-rekuperačné jednotky V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

  • Rekuperátory vzduchu-typ VUT
    Rekuperátory,rekuperátor, rekuperačná ventilačná jednotka VUt mini je jednoduché a efektívne energeticky-úsporné riešenie na vetranie . Rekuperátory ,rekuperátor je plne vybavenou-ventilačnou jednotkou, ktorá zabezpečuje čistenie vzduchu, prívod čerstvého vzduchu do miestností. Odvádzaný teplý vzduch sa prenáša na papier rekuperátora a slúži na zahriatie privádzaného vzduchu z exteriéru. Vstavaný rekuperátor zabraňuje stratám tepla a šetrí náklady na energie pre ohrev privádzaného vzduchu v miestnostiach v zimnom období.Vzhľadom k malým rozmerom puzdra a tichej prevádzke VUt mini jednotka môže byť inštalovaná do podhľadu alebo na povalu . Malé vzduchové potrubia a usporiadanie zabezpečuje vetranie v jednom alebo viacerých miestnostiach. Objem vzduchu môže byť regulovaná s regulátorom otáčok. DesignRekuperátor Papier cross-flow doska rekuperátora má posilňujúcu účinnosť až 68%. V letnej sezóne rekuperátor slúži pre prívod vzduchu ochladenie a sušenie, a v zimných mesiacoch pre zahriatie a zvlhčenie. Extrakt zatuchnutý vzduch presúva svoje vlhkosti do výmenníka tepla dosky, kde vodná para kondenzuje a vstrebáva sa. Teplo a vlhkosť sú prevedené do nasávaného vzduchu späť do miestností a baktérie a pachy sú odvádzané von.Filtrácia vzduchu Sanie a odvádzaný vzduch sú prečistí vo filtry. Filter bráni vniknutiu nečistôt a prachu do miestnosti a chráni jednotlivé zložky proti kontaminácii. Výmenník tepla a ochrana. Proti zamrznutiu pri nízkych teplotách jednotka je vybavená termostatickým vypínačom vnútri krytu, ktorý zapína napájanie ventilátora v prípade potreby na zahriaťie rekuperátora tepelnou energiou. Regulácia otáčok typom PS-1-300 . . Ventilátory Jednotka je vybavená pre spoľahlivú prevádzku s dopredu zahnutými lopatkami ventilátora, ktoré sú poháňané motormi s nízkou spotrebou energie. Motor má bez údržbové guličkové ložiská, ktoré zaistia dlhú životnosť približne 40 000 hodín a dosť tuku pre celú prevádzkovú dobu. Kryt Kryt je vyrobený z korózii-odolneho plechu a j vybavená zvukovou-izolačnou 15 mm vrstvou . Pre ľahkú montáž skrine je vybavená držiakmi. Odnímateľný panel je otočný pripojený k jednotke poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k vnútorným komponentom pre servis a údržbu.Prevádzkové logikaTeplý odvádzaný vzduch je nasávaný odťahový ventilátorm cez filter a vstupuje do rekuperátora, kde prevádza tepelnú energiu na jej prvky a potom je odsávaný von. Studený nasávaný vzduch z vonku do filtra, kde je čistená, potom do rekuperátora, kde sa absorbuje väčšia časť tepelnej energie z odpadového vzduchu a potom privádzaný do miestnosti. Rekuperátor znižuje tepelné straty energie a šetrí prevádzkové náklady na ohrev nasávaného vzduchu v zimnom období.
  • Rekuperátory vzduchu-typ VUT -EH
    Rekuperátor s elektrickým predohrevom: Vzduchotechnické jednotky VUT EH s elektrickým ohrievačom sú kompletné vzduchotechnické jednotky určené na odťahovú ventiláciu s filtráciou vzduchu a rekuperáciou tepla. Odvádzaný vzduch sa používa na ohrev. Prívod čerstvého vzduchu je cez výmenník tepla. Všetky modely sú navrhnuté pre spojenie s Ø 125, 150, 160, 200, 250, 315 mm kruhovým potrubým.Kryt Plášť ventilátora je vyrobený z hliníka a zinkovej zlúčeniny s 25mm hrubou minerálnou vatou tepelno a zvukovo izolačné vrstvou.Filter Dva G4 panelové Filtre pre vetranie a odvádzaného vzduchu F7 Filtre pre vetranie, prívodu vzduchu sú dodávané s jednotkou.Ventilátory Jednotky sú vybavené prívodnými a odťahovými radiálnymi ventilátormi s dopredu zahnutými lopatkami a vstavaným termostatom s automatickým reštartom. Elektrické motory a obežné kolesá sú dynamicky vyvážené v dvoch rovinách. Guličkové ložiská používané v motoroch sú určené pre minimálne 40 000 hodín prevádzky a sú bezúdržbové.Výmenník tepla Výmenníky tepla majú vysokú účinnosť a sú vyrobené z hliníkových dosiek. Prístroj je tiež vybavený vypúšťací vane pre odvod kondenzátu.Ohrievač Ak je vonkajšia teplota príliš nízka a / alebo prenos tepla energie z odsávaného vzduchu je nedostatočná na ohrev privádzaného vzduchu na požadovanú teplotu, ohrievač sa automaticky zapne. Riadiaci systém reguluje vykurovací výkon pre udržanie vnútornej teploty, . Jednotky s elektrickým kúrením sú označené ako VUT EH.Automatizácia a riadiaci systém Prístroj je vybavený vstavaným automatickým systémom s multifunkčný ovládacím panelom s grafickým ukazovateľom LCD. Štandardná dodávka obsahuje 10m kábel pre pripojenie k ovládaciemu panelu. Tepelný ohrev sa používa, aby sa zabránilo zamrznutiu výmenníka .. To zahŕňa klapku by-pass a ohrev.VUT EH ovládanie a ochranné funkcie bezpečný rozbeh a vypnutie jednotky; nastavenie a udržovanie požadovanej teploty prívodného vzduchu s ovládacím panelom; regulácia otáčok motora a regulácia kapacity vzduchotechnické jednotky spôsobom prostredníctvom ovládacieho panela; ovládanie externého sania a výfukového prietoku vzduchu regulačných klapiek; vypracovaním požadovaných vzorov, ak je jednotka spúšťanie a vypínanie; programovanie denné a týždenné plány užívateľom; aktívna ochrana proti prehriatiu elektrického ohrievača; vypnutie elektrického ohrievača prevádzky, kedy motor nie je v chode; dve elektrické termostaty; automatické prepínanie zaisťuje ochranu proti skratu automatizačného systému; kontrolu upchatia filtra. Vzduchová jednotka je vybavená diaľkovým ovládacím panelom, ktorý stanovuje: starting-up/shutdown z ventilačnej jednotky; nastavenie požadovaného prúdenia vzduchu; nastavenie požadovanej teploty privádzaného vzduchu; zobrazenie teploty v miestnosti.
  • Rekuperátory vzduchu do jednej miestnosti
    Jednoizbový rekuperátor TwinFresh je jednoduché a efektívne riešenie pre vetranie v izbách, chatách, verejných a komerčných miestnostiach. Ponúkne:Efektívne vetranie Účinnosť až 91% Reverzný EC ventilátor s nízkou spotrebou energie len 3 W a napätia 12 V Integrovaná automatizácia so štyrmi operačnými polohami Tichý chod (22 - 29 dBA) Jednoduchá inštalácia vďaka okrúhlym teleskopickým trubkám nastaviteľné od 250 do 470 mm Čistenie vzduchu s dvomi zabudovanými filtrami G3 Sú určené pre trvalú prevádzku.Predná maskaModerný dizajn prednej masky chladiča . Ventilačná mriežka je vybavená automatickou žaluziou, ktoré sú otvorené počas prevádzky ventilátora a sú uzavreté v pohotovostnom režime. Maska chladiča je vyrobená z vysoko kvalitného sneho bieleho plastu ABS. Filtrácia vzduchuDva G3 vstavané filtre poskytujú prívod a odvod vzduchu filtráciou a zaistiťuje prívod čerstvého vzduchu bez prachu, peľu, hmyzu a chráni ventilátor pred znečistením. Prívod vzduchu a výpisReverzný axiálny ventilátor ES sa používa pre prívod a odvod vzduchu. Vďaka technológii ES ventilátor má nízku spotrebu energie len 3 W. Ventilátor je napájaný bezpečným napätím 12 V. Motor je vybavený ochranou proti prehriatiu a guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť. Teleskopické potrubiePotrubie je vyrobené z kvalitného plastu PVC a má nastaviteľnú dĺžku od 250 do 470 mm. Prevádzkové logika ventilátor a TwinFresh R