Revízne dvierka

Zľavnené produkty

Revízne dvierka
Revízne dvierka kovové,revízne dvierka plastové,revízne dvierka nerezové,revízne dvierka pod obklady typ RD ALS,revízne dvierka pod obklady typ MD,revízne dvierka do sádrokartónu Revízne dvierka: Určené pre montáž na stenu alebo do stropu . Dovoľuje rýchly a pohodlný prístup do ukrytého vybavenia inžinierskych sietí. Vhodné do mies...
Revízne dvierka kovové,revízne dvierka plastové,revízne dvierka nerezové,revízne dvierka pod obklady typ RD ALS,revízne dvierka pod obklady typ MD,revízne dvierka do sádrokartónu Revízne dvierka: Určené pre montáž na stenu alebo do stropu . Dovoľuje rýchly a pohodlný prístup do ukrytého vybavenia inžinierskych sietí. Vhodné do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Chránené národným patentom po celom svete.Design:dvierok Možnosť použitia ako ľavé alebo pravé. Na otvorenie jemne potlačiť a dvierka sa otvoria alebo zatvoria. Široký rozsah veľkostí.Montáž dvierokJednoduchá montáž pomocou malty alebo lepidla alebo šróbou. Univerzálne upevnenie na ľavú alebo pravú stranu otvoru. Jednoduchá údržba.
Viac

Revízne dvierka  Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • Revízne dvierka,vaňové dvierka plast
  Revízne vaňové dvierka plastové:Revízne dvierka sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu . Revízne dvierka umožňuju rýchly a pohodlný prístup do skrytého vybavenia inžinierskych sietí. Revízne dvierka sú vhodné do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka sú chránené národným patentom po celom svete.Design:revíznych dvierokRevízne dvierka sú vyrobené z vysoko kvalitného ABS plastu. Možnosť použiť ako ľavá alebo pravá. Na otvorenie jemne potlačiť a dvierka sa otvoria alebo zatvoria. Široký rozsah veľkostí.Montáž revíznych dvierokJednoduchá montáž pomocou malty alebo lepidla. Univerzálne upevnenie na ľavú alebo pravú stranu otvoru. Jednoduchá údržba.
 • Revízne dvierka kovové zatváranie na tlačný magnet
  Revízne dvierka kovové: Revízne dvierka sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu . Revízne dvierka umožňuju rýchly a pohodlný prístup do skrytého vybavenia inžinierskych sietí. Revízne dvierka sú vhodné do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka sú chránené národným patentom po celom svete.Design vlastnosti dvierok :Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s odolným práškovým náterom. Použitie zinkfosfátovej zlúčeniny zaisťuje a poskytuje spoľahlivú ochranu proti korózii. možnosť použiť ako ľavú alebo pravú stranu otvorenia. DM modely sú vybavené magnetickým tlačným zámkom pre pohodlné otváranie a zatváranie pomocou mierneho tlaku. Široký rozsah veľkostí.Montáž revíznych dvierokJednoduchá montáž pomocou malty alebo lepidla alebo šróbami. Univerzálne upevnenie na ľavú alebo pravú stranu otvoru. Jednoduchá údržba.
 • Revízne dvierka kovové zatváranie na zámok.
  Revízne dvierka kovové:do bytového jadra/stupačky/ atď. Revízne dvierka sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu . Revízne dvierka umožňuju rýchly a pohodlný prístup do skrytého vybavenia inžinierskych sietí. Revízne dvierka sú vhodné do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka sú chránené národným patentom po celom svete. Design vlastnosti dvierok :Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s odolným práškovým náterom. Použitie zinkfosfátovej zlúčeniny zaisťuje a poskytuje spoľahlivú ochranu proti korózii. možnosť použiť ako ľavú alebo pravú stranu otvorenia.DMZ modely sú vybavené zámkom.. Široký rozsah veľkostí. Jednoduchá montáž pomocou malty alebo lepidla alebo šróbami. Univerzálne upevnenie na ľavú alebo pravú stranu otvoru. Jednoduchá údržba.
 • Revízne dvierka kovové zatváranie plastová rukoväť.
  Revízne dvierka kovové zatváranie plastová rukoväť. Revízne dvierka kovové:do bytového jadra/stupačky/ atď. Revízne dvierka sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu . Revízne dvierka umožňuju rýchly a pohodlný prístup do skrytého vybavenia inžinierskych sietí. Revízne dvierka sú vhodné do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka sú chránené národným patentom po celom svete.Design vlastnosti dvierok :Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s odolným práškovým náterom. Použitie zinkfosfátovej zlúčeniny zaisťuje a poskytuje spoľahlivú ochranu proti korózii. možnosť použiť ako ľavú alebo pravú stranu otvorenia. Vybavený plastovou rukoväťou pre jednoduché otváranie a zatváranie. Široký rozsah veľkostí.Montáž dvierok:Jednoduchá montáž pomocou malty alebo lepidla alebo prišrobovania Univerzálne upevnenie na ľavú alebo pravú stranu otvoru. Jednoduchá údržba
 • Revízne dvierka pod obklady od obklady
  Revízne dvierka pod obklady Revízne dvierka pod obkladyRevízne dvierka pod obklady sú určené pre montáž keramických dlaždíc na stenu . Umožňuje rýchly a pohodlný prístup k skrytej časti inžinierskych sietí. Skryté upevnenie a na vzhľad estetické. Vhodné pre miestnosti s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka pod obklady sú chránené národným patentom po celom svete.Revízne dvierka pod obklady:Profil PVC rámček obsahuje magnety . Plech pre uchytenie keramických dlažieb a obkladov. Magnetické pripevnenie dosky k rámu.. Široký rozsah veľkostí.MontážJednoduchá inštalácia. Výškovo nastaviteľné magnety umožňujú dokonalé vyrovnanie dlaždíc na stenu. Keramická dlaždica sa ľahko nalepí na dosku.
 • Nerezové revízne dvierka matné a lesklé ,nerezové kryty otvorov
  Materiál:nerezový plech prevedenie: brúsená matná,nerezový lesklý
 • Revízne dvierka do sádrokartónu
  Revízne dvierka do sádrokartonu Použitie:Revízne dvierka do sádrokartonu sú určené pre sadrokartónové steny a stropy 12,5 a 15 mm. Revízne dvierka do sádrokartonu umožňujú rýchly a pohodlný prístup k skrytej časti inžinierskych sietí. Revízne dvierka do sádrokartonu sú vhodné do miestností s vysokou vlhkosťou. Revízne dvierka do sádrokartonu sú chránené národným patentom po celom svete.Revízne dvierka do sádrokartonu:DesignHlavná nosná konštrukcia a rám sú vyrobené z hliníkového profilu. Špeciálny mechanizmus zaisťuje bezpečné uzamknutie, veľkoplošné dvierka sú vybavené dvoma zámkami. Možnosť použiť dvierka ako ľavé alebo pravé . Otváranie:potlačením otvoriť a zatvoriť /tlačný zámok/ Široký rozsah veľkostíMontážDvierka sa pripevňujú na profily so samoreznými skrutkami . Potom sa pripevní potrebný kus sádrokartonu na prednú stranu. Univerzálne upevnenie na ľavú alebo pravú stranu otvoru
 • Komínové dvierka
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky