Revízne dvierka pod obklady od obklady

Zľavnené produkty

Revízne dvierka pod obklady od obklady
Revízne dvierka pod obklady Revízne dvierka pod obkladyRevízne dvierka pod obklady sú určené pre montáž keramických dlaždíc na stenu . Umožňuje rýchly a pohodlný prístup k skrytej časti inžinierskych sietí. Skryté upevnenie a na vzhľad estetické. Vhodné pre miestnosti s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka po...
Revízne dvierka pod obklady Revízne dvierka pod obkladyRevízne dvierka pod obklady sú určené pre montáž keramických dlaždíc na stenu . Umožňuje rýchly a pohodlný prístup k skrytej časti inžinierskych sietí. Skryté upevnenie a na vzhľad estetické. Vhodné pre miestnosti s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Revízne dvierka pod obklady sú chránené národným patentom po celom svete.Revízne dvierka pod obklady:Profil PVC rámček obsahuje magnety . Plech pre uchytenie keramických dlažieb a obkladov. Magnetické pripevnenie dosky k rámu.. Široký rozsah veľkostí.MontážJednoduchá inštalácia. Výškovo nastaviteľné magnety umožňujú dokonalé vyrovnanie dlaždíc na stenu. Keramická dlaždica sa ľahko nalepí na dosku.
Viac

Revízne dvierka pod obklady od obklady  V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

  • Revízne dvierka pod obklady DKP a magnetky pod obklady
    Revízne dvierka pod obklady:Určené pre montáž na stenu pod keramické dlaždíce. Umožňuje rýchly a pohodlný prístup k skrytej časti inžinierskych sietí. Skryté upevnenie a estetický vzhľad. Vhodné pre použitie do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Chránené národným patentom po celom svete.DesignProfil PVC rámček obsahuje magnety. Plech pre uchytenie keramických dlažieb a obkladov. Magnetické pripevnenie plechovej dosky k rámu. Široký rozsah veľkostí.
  • Revízne dvierka pod obklady Typová rada MD
    Revízne dvierka pod obklady:Určené pre montáž na stenu pod keramické dlaždíce. Umožňuje rýchly a pohodlný prístup k skrytej časti inžinierskych sietí. Skryté upevnenie a estetický vzhľad. Vhodné pre použitie do miestností s vysokou vzdušnou vlhkosťou. Chránené národnýcm patentom po celom svete.DesignProfil PVC rámček obsahuje magnety. Plech pre uchytenie keramických dlažieb a obkladov. Magnetické pripevnenie plechovej dosky k rámu. Široký rozsah veľkostí.MontážJednoduchá inštalácia . Výškovo nastaviteľné magnety umožňujú dokonalé vyrovnanie dlaždíc . Keramická dlaždica sa ľahko nalepí na dosku. Jednoduchá údržba.
  • Revízne dvierka pod obklady Typová rada RD-AL/S
    VÝHODY VÝROBKU RD-AL/SDESIGNOVÉ: - revízny otvor je dokonale ukrytý obkladom - žiadné prerušenie dekoru – špáry medzi obkladom Dvierka plynule naväzujú na špáry v okolí dvierok - obklady môžu presahovat rozmer dvierok MONTÁŽNE: - veľmi rýchla montáž - do sádrokartonovej priečky z prednej strany rámu do predom pripravených otvorov - do plného muriva (napr. ytongovej priečky) pomocou turbošroubov do predom pripravených otvorov zvnútra rámu - možnosť použitia pre všetky hrúbky obkladov - balenie obsahuje šróby do sádrokartónu, turbošróby, prísavku, PVC lišty, imbus kľúč KONSTRUKČNÉ: - pevný obvodový rám z hliníkovéj zliatiny - dvojdielný pánt s vysokou nosnosťou - v prípade potreby je možnosť jednoduchého vysadenia dvierok pred i po montáži - dvierka sú univerzálne pre ľavé i pravé otváránie